panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow GRY HAZARDOWE
GRY HAZARDOWE Drukuj E-mail
Uzalenienie od hazardu jest chorob, a jej skutki dotykaj nie tylko graczy, ale take ich rodziny. Badania prowadzone przez CBOS potwierdzaj stay wzrost grajcych w nielegalne gry hazardowe. 22 padziernika 2018 roku Noworudzka Szkoa Techniczna gocia pracowników suby celno-skarbowej. W ramach dziaa profilaktycznych odbyy si cztery spotkania majce na celu uwiadomienie uczniom oraz nauczycielom skal problemu. Szkoa otrzymaa równie ulotki informacyjne na spotkania z rodzicami.

gry hazardowe  gry hazardowe  gry hazardowe