panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow wiata cmentarz rozjaniy
wiata cmentarz rozjaniy Drukuj E-mail
„wiata cmentarz rozjaniy, e a una bije w dali, Lecz i takie s mogiy, gdzie nikt lampki nie zapali.” Kultywujc tradycje dawnej Szkoy Poligraficznej, uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej nie zapomnieli o uporzdkowaniu  grobowca rodzinnego Familie Rose,  wacicieli przedwojennej drukarni i wydawnictwa w Nowej Rudzie oraz zaoycieli  Szkoy Poligraficznej. Uczniowie klasy IV technikum logistycznego udali si na miejski cmentarz, zaopatrzeni w mioty, grabie, rkawice oraz inne rodki czystoci stanli na wysokoci zadania  i uporzdkowali t pikn i oryginaln mogi. Zapon symboliczny znicz by uczci pami twórców dziea, które przetrwao tyle lat i nadal ksztaci noworudzkich poligrafów.

wiata cmentarz rozjaniy  wiata cmentarz rozjaniy  wiata cmentarz rozjaniy