panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Mogi pradziada ocal od zapomnienia
Mogi pradziada ocal od zapomnienia Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoa Techniczna po raz kolejny wspiera akcj „Mogi pradziada ocal od zapomnienia”, decyzj Biskupa widnickiego i wzorem lat ubiegych wczylimy si w t inicjatyw, aby ratowa polskie  nekropoli pozostawione za wschodni granic. Ju po raz szósty uczniowie dolnolskich szkó wyjad podczas wakacji na Ukrain aby porzdkowa groby przodków. Jest to wielka lekcja patriotyzmu, okazja do poznania historii swoich rodzin, ale równie historii naszego narodu. Wyjazd modziey na Ukrain wymaga szczególnego przygotowania i organizacji. Wi si z tym take koszty. Po Mszy w. w Parafii w. Barbary w Drogosawiu wolontariusze z Noworudzkiej Szkoy Technicznej zbierali fundusze na ten szczytny cel.

Mogi pradziada ocal od zapomnienia  Mogi pradziada ocal od zapomnienia  Mogi pradziada ocal od zapomnienia