panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodlegoci
Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodlegoci Drukuj E-mail
Poczet sztandarowy NST w Nowej Rudzie uczestniczy w powiatowych i miejskich obchodach Narodowego wita Niepodlegoci, które odbyy si 11 listopada 2018r. w Kodzku. Uroczystoci z udziaem 22 Karpackiego Batalionu Piechoty Górskiej w Kodzku rozpocza Msza wita w intencji Ojczyzny w kociele pw. Matki Boej Róacowej. W Parku Sybiraków zoono wizanki kwiatów pod Pomnikiem onierza Polskiego. Uroczystoci zakoczya XIII Kodzka Lekcja piewania Pieni Patriotycznych.

Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodlegoci.  Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodlegoci.  Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodlegoci.