panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGOCI W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ
OBCHODY 100-LECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGOCI W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ Drukuj E-mail
Z okazji Narodowego wita Niepodlegoci w  Noworudzkiej Szkole Technicznej zorganizowano dla Niepodlegej konkurs plastyczny na najadniejsza Kokard Narodowa, konkurs literacki: „Kiedy czytam Ojczyzna …” oraz turniej piki siatkowej. 9 listopada odby si uroczysty apel, podczas którego o godz. 11.11 caa spoeczno szkolna odpiewaa 4 zwrotki hymnu, biorc tym samym udzia w ogólnopolskiej akcji. Uczniowie klasy drugiej technikum pojazdów samochodowym wykazali si du kreatywnoci i przygotowali dodatkow niespodziank przerabiajc szkolnego „Malucha – Fiat 126p” na czog.

100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGOCI  100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGOCI  100 ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGOCI