panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Festiwal Modych w Wambierzycach
Festiwal Modych w Wambierzycach Drukuj E-mail
22 rzenia odby si Festiwal Modych w Wambierzycach -  Light for Life, pod hasem „Rób to co kochasz”. Ok. 2000 modych z caej diecezji przybyo aby spdzi ten czas na wspólnej Eucharystii, uwielbieniu i koncertach. Uczniowie z naszej szkoy jak co roku uczestniczyli w tym wydarzeniu. Festiwal rozpocz si zawizaniem wspólnoty, po którym by czas na konferencj , któr wygosi Ireneusz Trojan. Nastpnie uczestnicy mieli do wyboru warsztaty w czterech strefach:  * Strefa wytrwaoci: Andrzej Tokarz, „Pade? Powsta!” *Strefa taneczna: Wspólnota Magnificat. * Strefa motywacyjna: Micha Ziomek, „Z marzeniami po D.R.O.D.Z.E.” *Strefa drogowskazów: Micha Bukowski „PAX”, ycie to przygoda”. Po warsztatach modzi zebrali si na Eucharystii, której przewodniczy Ksidz Biskup Ignacy Dec. Po Mszy witej by czas na posiek, po którym odbya si adoracja Najwitszego Sakramentu, prowadzona przez ks. Rafaa Masztalerza. Na koniec odbyy si koncerty: zespou "Exodus 15", Arkadio i Michaa Króla. Uczniowie bawili si do pónego wieczora przy dwikach swojej ulubionej muzyki.

Drogami wiary i rozumu  Drogami wiary i rozumu  Drogami wiary i rozumu