panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Uczennice NST laureatkami Konkursu Literackiego
Uczennice NST laureatkami Konkursu Literackiego Drukuj E-mail
16 listopada 2018 roku rozpocz si w Polanicy Zdroju  XV Midzynarodowy Festiwal Poetów „„Poeci bez granic”. Tegoroczna edycja zostaa powicona zmaremu w tym roku Andrzejowi Bartyskiemu, wspóautorowi  i wieloletniemu organizatorowi festiwalu. Uczennice Noworudzkiej Szkoy Technicznej uczestniczyy w Konkursie Literackim dla uczniów szkól rednich Powiatu Kodzkiego, organizowanym  pod egid festiwalu; Ewelina Mdrzyk zaja II miejsce w kategorii proza, Paulina Dutkiewicz otrzymaa wyrónienie w kategorii poezja, a Martyna  Rogucka wyrónienie w kategorii proza. Nagrody przyznao jury konkursu pod przewodnictwem Andrzeja Burnata, prezesa Dolnolskiego Zarzdu Zwizku Literatów Polskich. Gratulujemy laureatkom!

Uczennice NST laureatkami Konkursu Literackiego  Uczennice NST laureatkami Konkursu Literackiego