panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Poeci bez granic w Noworudzkiej Szkole Technicznej
Poeci bez granic w Noworudzkiej Szkole Technicznej Drukuj E-mail
15 listopada 2018 kolejny raz Noworudzka Szkoa Techniczna gocia uczestników Midzynarodowego Festiwalu Poezji „ Poeci bez granic”. Tym razem gomi byli panowie; Jewgen Baran, eseista i krytyk literacki, Prezes oddziau Narodowego Zwizku Pisarzy Ukrainy w Iwano- Frankowsku oraz Andrzej Walter, poeta, publicysta i prozaik, czonek Zarzdu Krakowskiego Oddziau ZLP. Spotkanie odbyo si w przyjaznej  atmosferze. Gocie opowiadali modym ludziom o swojej pracy i yciu, czytali fragmenty utworów oraz odpowiadali na pytania. Modzie pytaa przede wszystkim o to, jak pogodzi wspóczesny pd do kariery i konsumpcjonizm z wraliwoci twórcz i poezj? Gdzie jest miejsce dla poezji w naszym yciu? Uczniowie interesowali si równie tym, jakie s sposoby na niemoc twórcz i jak obudzi w sobie mio do literatury.

Poeci bez granic w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Poeci bez granic w Noworudzkiej Szkole Technicznej  Poeci bez granic w Noworudzkiej Szkole Technicznej