panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

27 dni 8 godzin 7 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Uczniowie z NST Laureatami V Oglnopolskiego Konkursu Historycznego
Uczniowie z NST Laureatami V Oglnopolskiego Konkursu Historycznego Drukuj E-mail
Z przyjemnoci informujemy, e uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie: Dawid Piaskowski i Kacper Ksicki   znaleli si w gronie nagrodzonych V Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Polska... Nasza Niepodlega. W stulecie odzyskania przez Polsk niepodlegoci 1918-2018”. Dawid Piaskowski  zaj  4 miejsce – (wyrónienie), Kacper Ksicki  7 miejsce – (wyrónienie) kategorii: test wiedzy. Do  Konkursu - etapu pierwszego -  zgosio si cznie blisko 1500 uczniów ze 150  szkó z caej Polski.  Do drugiego etapu – finaowego przystpio 344 uczniów. Opiekunem uczniów jest nauczyciel historii: mgr Bogumia Szostak. Gratulujemy i yczymy dalszych sukcesów!

Uczniowie z NST Laureatami  V Oglnopolskiego Konkursu Historycznego  Uczniowie z NST Laureatami  V Oglnopolskiego Konkursu Historycznego  Uczniowie z NST Laureatami  V Oglnopolskiego Konkursu Historycznego