panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

19 dni 8 godzin 12 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 12 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7470209

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Rekolekcje ewangelizacyjne w Diecezji widnickiej Drukuj E-mail
 „DUCH UMACNIA MIO” - pod takim hasem od 15 do 18 LISTOPADA 2018 r. odbyy si kolejne rekolekcje ewangelizacyjne w Diecezji widnickiej w nowej odsonie: STRUMIENIE ASKI.  W tym roku spotkanie poprowadzi  ks. Micha Olszewski SCJ, znany rekolekcjonista, egzorcysta, dyrektor Grupy Medialnej Profeto i twórca ewangelizacyjnego internetowego Radio Profeto.  Spotkanie dla modziey odbyo si w sobot 17.11., w którym uczestniczyli uczniowie z naszej szkoy. Organizator - ks Rafa Masztalerz - Referent Wydziau Duszpasterskiego ds. Nowej Ewangelizacji Diecezji widnickiej serdecznie zaprasza  do wspólnego przeywania wyjtkowego czasu w naszej diecezji.

Rekolekcje ewangelizacyjne w Diecezji widnickiej  Rekolekcje ewangelizacyjne w Diecezji widnickiej  Rekolekcje ewangelizacyjne w Diecezji widnickiej

Modzie spdzia ze sob wspólne chwile na modlitwie, piewie, zabawie i Eucharystii, której przewodniczy Biskup Ignacy Dec. Wysuchali wspaniae konferencje, które (jak wspominali) uwraliwiy ich na drugiego czowieka i zrozumieli , e czowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli si z innymi. (Sowa Jana Pawa II)

Nowoci
Popularne