panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej Drukuj E-mail
W rod 7 listopada 2018 roku w Miejskim Orodku Kultury w Nowej Rudzie w ramach Polsko-Czeskich Dni Kultury Chrzecijaskiej ju po raz XXIV odby si Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej. W konkursie wzili uczniowie szkó podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z miasta i gminy Nowa Ruda. Nasz szko reprezentowaa uczennica Maria Fidurska, która zaprezentowaa utwór „Mario, czy ju wiesz?”. Wyróniona zakwalifikowaa si do finau dolnolskiego tego konkursu, który odby si 15 listopada.

Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej  Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej  Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej