panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow AKCJA MIKOAJKOWA - WIELKA RADO MAY GEST
AKCJA MIKOAJKOWA - WIELKA RADO MAY GEST Drukuj E-mail
AKCJA MIKOAJKOWA: „WIELKA RADO –MAY GEST” zostaa sfinalizowana  6 grudnia 2018 r., w Miejskim Przedszkolu Nr 1 w Nowej Rudzie. Uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie, w skadzie Agata Jadzio, Angelika Miller, Patrycja Winiewska ,Agnieszka Zwolenik i  Baej Mateja poprowadzili zabaw mikoajkow dla przedszkolaków. Kade dziecko otrzymao prezent od w. Mikoaja, a „dary dobrego serca” podarowane przez uczniów  i nauczycieli NST w Nowej Rudzie trafiy do dzieci z Miejskiego Zespou Szkó Nr1 i do Szkoy Podstawowej Nr2 w Nowej Rudzie. Zabawie nie byo koca, umiech dzieci bezcenny, a moje podzikowania dla wszystkich Pastwa ,zaangaowanych w osiemnast edycj akcji  serdeczne jak co roku.

AKCJA MIKOAJKOWA  AKCJA MIKOAJKOWA  AKCJA MIKOAJKOWA

W imieniu swoim i obdarowanych dzieci ycz ,by dobro wracao do Pastwa kadego dnia.

Mirosawa Kossak-organizator akcji.
ZAPRASZAM ZA ROK!!!