panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Studniwka - Ksi 2006
Studniwka - Ksi 2006 Drukuj E-mail

Dnia 6 stycznia 2006 roku w Zespole Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie przy uluicy Stara Droga 4 odbya sie Studniówka, która miaa miejsce w przepiknym Zamku Ksi.

Zamek Ksi

W uroczystoci tej uczestniczyo osiem klas maturalnych wraz ze swoimi Wychowawcami i reszt Grona Pedagogicznego.

Studniówka rozpocza si o godzinie 20.00 przywitaniem, nauczycieli i uczniów, wygoszonym przez Pana Dyrektora Bogdana Kosteckiego oraz uczniów najstarszych klas.Na Studniówce tej jak i na kadej innej nie mogo zabrakn Poloneza. Uczniowie zostali poprowadzeni w tacu przez dwie pary z Zespou Pieni i Taca w Nowej Rudzie.


A tak wyglday sale (jeszcze puste, ale ju nie dugo), w których uczniowie wraz z osobami towarzyszcymi zasiadali w chwilach przerwy. Zabawa bya bardzo wyczerpujca, tu mona byo znale co smacznego do przekszenia jak i do zaspokojenia pragnienia.

Syto zastawione stoy

O godzinie 23.00 przyszed czas na popisy uczniów oraz nauczycieli. Mieli oni za zadanie ujawni swoje dotychczas ukrywane umiejtnoci artystyczne. W programie artystycznym brali udzia midzy innymi: p. Krystyna Marcinkowska, p. Ewa Kawulak, p. Wiesawa Radzik, p. Agnieszka askarzewska, p. Antoni Adamiak, p. Piotr Uczkiewicz, p. Daniel Jaboski oraz wielu innych. Wszyscy bylimy zaskoczeni dobr form Grona, okazao si e s bardzo utalentowani.

Wystpy nauczycieli

Natomiast reprezentacja uczniów, która zrobia wszystko aby take wypa jak najlepiej, przedstawia nam krótkie, ale za to bardzo treciwe pioseneczki o kilku nauczycielach.

Popisy uczniw

Dadatkow atrakcj wieczory by pokaz walk Rycerzy Zamku. Chcieli nam uly w mkach jakie niesie ze sob egzamin dojrzaoci i próbowali porwa nasz wspania Pani Dyrektor, na szczcie plan si im nie powiód i Pani Dyrektor zostaa odbita z rk porywaczy przez jednego z uczniów. Jednak nic darmo, nasz kolega w zamian za to musuia walczy z jednym z Rycerzy (oczywicie z tym najlepszym). Poradzi sobie bardzo dobrze i wszystko zakoczyo si powodzeniem, oddali nam Pani Marcinkowsk. Miejmy nadziej, e matura zakoczy si dla nas wszystkich równie wielkim powodzeniem.

Pojedynek

Wszyscy uczniowie naszej szkoy byli bardzo zadowoleni, z miejsca, w którym odbya si Studniówka jak i z organizacji uroczystoci. Wszyscy bawili si znakomicie, mimo bolcych nóg dotrwalimy do rannych godzin.

Zabawa


Spis klas maturalnych:

kl. III „a” Lp – wychowawca p. Ewa Kawulak
kl. III „b” Lp – wychowawca p. Grzegorz uchowicz
kl. III „c” Lp – wychowawca p. Marek Krukowski
kl. III „d” Lp – wychowawca p. Beata Legie
kl. IV „a” T4 – wychowawca p. Krystyna Bazaa-Marcinkowska
kl. IV „b” T4 – wychowawca p. Ewa Lenarczyk
kl. IV „c” T4 – wychowawca p. Renata Chmielarz
kl. III T3 – wychowawca p. Beata Semenowicz

A oto fotki naszego ucznia Krzysztofa Chwalczuka:

Zamek Ksi


Moecie podesa i swoje zdjcia!