panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Podsumowanie programu PIP
Podsumowanie programu PIP Drukuj E-mail
19 grudnia 2018 roku we Wrocawiu odbyo si podsumowanie programu edukacyjnego organizowanego przez Pastwow Inspekcj Pracy. Program obejmowa organizacj przez szko zaj dotyczcych przepisów prawa pracy oraz szeroko rozumianej „Kultury bezpieczestwa”. Poza tym dwoje uczniów Noworudzkiej Szkoy Technicznej wzio udzia  w organizowanym przez Okrgowy Inspektorat Pracy we Wrocawiu konkursie „Poznaj Swoje Prawa w Pracy”. Ewelina Mdrzyk i  Pawe Zalewski, jako laureaci etapu szkolnego wzili udzia w etapie wojewódzkim tego konkursu, który odby si 09 marca 2018 roku we Wrocawiu. Wród blisko 50 uczniów zakwalifikowanych do tego etapu bardzo dobry wynik odnotowaa Ewelina Mdrzyk, która zdobya 30 na 35 punktów konkursowych.

Program edukacyjny Pastwowej Inspekcji Pracy  Program edukacyjny Pastwowej Inspekcji Pracy  Program edukacyjny Pastwowej Inspekcji Pracy