panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Wizyta w Panoramie Racawickiej
Wizyta w Panoramie Racawickiej Drukuj E-mail
Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polsk niepodlegoci uczniowie NST w Nowej Rudzie, mieli okazje zapozna si z wyjtkowym dzieem upamitniajcym wane wydarzenie dla naszego kraju oraz stanowicym cz jego kultury i bezcennej spucizny artystycznej – Panoram Racawick Dzieo J. Styki i W. Kossaka upamitniajce 100 rocznic Insurekcji Kociuszkowskiej, dziki specjalnym zabiegom malarskim i technicznym przenioso uczniów w inn rzeczywisto i inny czas. Podczas zwiedzania uczniowie zapoznali si z histori samego obrazu i realiami historycznymi, które przedstawia dzieo.

Wizyta w Panoramie Racawickiej  Wizyta w Panoramie Racawickiej  Wizyta w Panoramie Racawickiej