panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow MISTRZOSTWA POWIATU KODZKIEGO W PICE SIATKOWEJ
MISTRZOSTWA POWIATU KODZKIEGO W PICE SIATKOWEJ Drukuj E-mail
W dniach 11 i 12 grudnia 2018 r. na obiektach Centrum Turystyczno Sportowego w Nowej Rudzie-Supcu odbyy si mistrzostwa powiatu kodzkiego szkó ponadgimnazjalnych w pice siatkowej dziewczt i chopców. W gronie szkó rywalizujcych  o miano najlepszej obie druyny Noworudzkiej Szkoy Technicznej zajy bardzo dobre III miejsce. W zawodach uczestniczyo 7 szkó w kategorii dziewczt i 8 w kategorii chopców. Szczegóowe wyniki oraz wicej zdj  z turnieju mona zobaczy na stronie internetowej Powiatowego SZS w Kodzku.

MISTRZOSTWA POWIATU KODZKIEGO W PICE SIATKOWEJ  MISTRZOSTWA POWIATU KODZKIEGO W PICE SIATKOWEJ  MISTRZOSTWA POWIATU KODZKIEGO W PICE SIATKOWEJ