panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 23 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7026208

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
VI Gala Talentw w NST Drukuj E-mail
Kolejny raz utalentowani uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej wystpili przed spoecznoci szkoln w Gali Talentów. Impreza odbya si 14 grudnia w sali gimnastycznej, przygotowanej przez Samorzd Szkolny pod opiek pani Bogumiy Szostak. Wykonawcy wystpowali w wielu kategoriach i wykazali, jak zawsze, wyrównany, wysoki poziom. Byli wród nich:
  • Mateusz Bukowski – gra na gitarze
  • Juli Bajda - rysunek
  • Trio: Marek Lisowski, Mateusz Kolk, Radek Adamek – taniec- breakdance
  • Joanna Marcinkiewicz - rysunek
  • Duet: Piotr Baraski, Patryk Mrozicki -fotografia
  • Adam Król – gra na gitarze
  • Marek Lisowski - piew
  • Trio: Emil Bartnicki, Patryk Mrozicki, Maciej Oremus - film
VI Gala Talentw w NST  VI Gala Talentw w NST  VI Gala Talentw w NST

Wystpy oceniao jury w skadzie: pan dyrektor Jerzy Kornata, panie; Urszula Soninka, Marta Leniak, Marta Bajer- Bendiu oraz przedstawiciela Samorzdu Szkolnego; Magdalena Charko i Mateusz Szaga. Po burzliwych obradach, jury pierwsze miejsce przyznao  grupie tancerzy breakdance w skadzie;  Marek Lisowski, Mateusz Kolk, Radek Adamek. Trio bdzie reprezentowa nasz szko na  etapie rejonowym Dolnolskiej Gali Talentów,  organizowanej przez Kuratorium Owiaty i Wychowania we Wrocawiu.
Nowoci
Popularne