panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jesteś najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gościmy

Aktualnie jest 26 gości online

Statystyka

odwiedzających: 7026182

Nagłówki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna
Dzień z życia managera - obsługa gościa VIP w hotelu Drukuj E-mail
6 listopada 2018r. w ramach współpracy NST z Hotelem SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój mieliśmy zaszczyt gościć na lekcji Organizacji pracy w hotelarstwie  Panią Katarzynę Ścieburę – kierownika służby pięter. W zajęciach na temat „Dzień z życia managera – obsługa gościa VIP w hotelu” uczestniczyli uczniowie klasy I oraz IV technikum hotelarskiego. W wyjątkowo przyjemnej atmosferze nasz gość podzielił się z nami swoim doświadczeniem z pracy w hotelu. Z dużym zaangażowaniem Pani Katarzyna opowiedziała nam o procedurach obsługi gościa VIP, o  funkcji kamerdynera przy obsłudze gości z Apartamentu Grand oraz przedstawiła nam ciekawostki z pracy managera pięciogwiazdkowego hotelu.

Dzień z życia managera – obsługa gościa VIP w hotelu  Dzień z życia managera – obsługa gościa VIP w hotelu  Dzień z życia managera – obsługa gościa VIP w hotelu

Wyjaśniła nam wiele interesujących nas  zagadnień   zachęcając do dalszego kształcenia się w zawodzie hotelarza i podjęcia  pracy w hotelu. Bardzo dziękujemy Pani Katarzynie oraz Dyrekcji Hotelu Dr Irena Eris w Polanicy Zdroju za umożliwienie zorganizowania takiego spotkania.

Nauczyciele i uczniowie technikum hotelarskiego NST w Nowej Rudzie
Nowości
Popularne