panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Pomaganie mamy we krwi
Pomaganie mamy we krwi Drukuj E-mail
Uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie brali udzia w akcji organizowanej na terenie miasta przez Modzieow Rad Miejsk „Podaruj misia na wita” - pomoc dzieciom z hospicjum „Bezpieczna Przysta”. Wszystkie klasy stany na wysokoci zadania i zebralimy cakiem spor gromad pluszaków. Modzie NST chtnie wspara akcj i wszystkie zebrane miki trafiy do chorych dzieci.
Podzikowanie od Fundacji Bezpieczna Przysta