panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Studniwka 2019
Studniwka 2019 Drukuj E-mail
11 stycznia 2019 roku w Hotelu Maria w Wabrzychu odbya si studniówka   Noworudzkiej Szkoy Technicznej. W tym roku studniówk organizowali uczniowie  trzech klas czwartych.  Tradycyjnie o godzinie 19  pani dyrektor Brygida Gsior rozpocza  studniówk a modzie  ruszya do Poloneza, do którego, jak co roku,  przygotowywaa si pod okiem pani Mirosawy Kossak.  
        Nastpnie by toast lampk szampana i przywitanie wszystkich goci. Po tej oficjalnej czci balu maturalnego zacza si zabawa, która trwaa do biaego rana.  
       Na studniówce nie mogo zabrakn ycze, podzikowa oraz kwiatów – te wdroway na rce dyrekcji, wychowawców oraz rodziców. Dziki znakomitym wystpom artystycznym modziey a take oprawie muzycznej, wszyscy bawili si znakomicie.

Studniwka  Studniwka  Studniwka