panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow FERIE 2019 ROKU NA SPORTOWO
FERIE 2019 ROKU NA SPORTOWO Drukuj E-mail
Modzie Noworudzkiej Szkoy Technicznej dziki realizacji projektu „Ruszamy na stoki Kotliny Kodzkiej” -Wydzia Rozwoju , Promocji ,Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Kodzku ,w czasie tegorocznych ferii uczestniczya w wyjazdach na narty, do Rzeczki. Warunki na stokach  sprzyjay szusowaniu przy piknej ,sonecznej pogodzie. Ponadto uczniowie korzystali z zaj na pywalni CTS w Nowej Rudzie -Supcu. Dzikujemy za wspólnie spdzony aktywny wypoczynek i zapraszamy za rok!

FERIE 2019 ROKU NA SPORTOWO  FERIE 2019 ROKU NA SPORTOWO  FERIE 2019 ROKU NA SPORTOWO

Nauczyciele wychowania fizycznego