panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 9 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7504460

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Hotelarze na zajciach warsztatowych w Bukowym Parku w Polanicy Zdroju Drukuj E-mail
W ramach wspópracy Noworudzkiej Szkoy Technicznej z hotelami 25 stycznia klasa 2b technikum hotelarskiego uczestniczya w warsztatowych zajciach w Hotelu Bukowy Park**** w Polanicy Zdroju. Tematem wiodcym bya „Zastawa stoowa i jej wykorzystanie przy obsudze gocia”. Uczniowie NST mogli obserwowa, jak w hotelowej restauracji nakrywa si stoy do serwowania rónych zestawów da wykorzystujc do tego odpowiednie rodzaje szka, sztuców i innych elementów zastawy stoowej.   Zajcia prowadzia pani kierownik gastronomii Bukowego Parku. Omówia i pokazaa uczniom bielizn stoow, tace, szko i sztuce, jakie wykorzystuje si przy obsudze gocia. Przyszli hotelarze formowali serwetki indywidualnego uytku, sprztali stó, przygotowywali kaw, zobaczyli jak funkcjonuje bar hotelowy.
 
Hotelarze na zajciach warsztatowych w Bukowym Parku w Polanicy Zdroju  Hotelarze na zajciach warsztatowych w Bukowym Parku w Polanicy Zdroju  Hotelarze na zajciach warsztatowych w Bukowym Parku w Polanicy Zdroju

Zajcia byy ciekawym i odmiennym sposobem utrwalania wiadomoci zdobytych na lekcjach z obsugi konsumenta, a moliwo poznawania hotelu od strony pracowników, rozmowa z nimi, poznawanie ich pracy utwierdza uczniów w przekonaniu, e wybrali odpowiedni kierunek ksztacenia.
Nowoci
Popularne