panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Polanica Medical Sensus
Polanica Medical Sensus Drukuj E-mail
Uczniowie klasy 1b technikum hotelarskiego pod opiek nauczyciela p. Marty Augustynowskiej zakoczyli pierwszy semestr nauki przedmiotów zawodowych na ciekawej wycieczce w Polanicy Zdrój. Medical Sensus to miejsce, które standardem nie ustpuje hotelom 4*. Nowoczesne, a zarazem przytulnie urzdzone pokoje pozwalaj na pen wygod i wypoczynek. Sanatorium posiada równie specjalne pokoje dla osób z alergiami, które umoliwiaj im zdrowy i bezpieczny pobyt. Medical Sensus to jedno z najpikniejszych uzdrowisk w Polsce, pooone przy lenych szlakach oraz Parku Zdrojowym w malowniczej Polanicy Zdrój.
    
Polanica Medical Sensus  Polanica Medical Sensus  Polanica Medical Sensus

Poprzez holistyczne podejcie do czowieka pomaga w osigniciu równowagi zdrowotnej organizmu. Prowadzi naturalne terapie oparte na tradycji balneoterapii i zioolecznictwa oraz specjalistycznych programach i zabiegach terapeutycznych. czy z pasj wiedz i dowiadczenie z nowoczesn medycyn, która bazuje na wielu latach tradycji terapii naturalnych. Uczniowie dziki duemu zaangaowaniu personelu  zapoznani zostali  z nastpujcymi pakietami: Vital, Zdrowy krgosup, Zdrowy senior, Oczyszczanie i odkwaszanie. Dowiedzielimy si równie, e go indywidualny moe skorzysta z nastpujcych pakietów zdrowotnych: hydroterapia i balneoterapia, rónych rodzajów masay, fizykoterapii, kinezyterapii oraz wielu kpieli zdrowotnych. Najwiksze wraenie zrobiy na nas ogromne wanny przeznaczone do wielogodzinnych kpieli z uyciem specjalnie przygotowanych przez specjalistów orodka mieszanek olejków i soli mineralnych. Nasze wraenia uwiecznione zostay na zdjciach, do których obejrzenia serdecznie zapraszamy.