panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Czy znasz patrona swojej szkoy
Czy znasz patrona swojej szkoy Drukuj E-mail
,,Talent jest jak kawaek szlachetnego  ale surowego metalu: dopiero pilna praca go obrobi i warto mu wielk nada.”
St. Staszic

15 lutego 2019 r. w Noworudzkiej Szkole Technicznej odbya si szósta edycja szkolnego konkursu   historycznego o   Puchar Przechodni Dyrektora Szkoy NST w Nowej Rudzie. Celem konkursu jest upowszechnianie postaci patrona szkoy - Stanisawa Staszica, jego twórczoci i myli spoeczno-filozoficznej. Do konkursu przystpiy 3 –osobowe druyny klas pierwszych, drugich i trzecich technikum. W tym roku 1 miejsce i Puchar Przechodni Dyrektora Szkoy wywalczya druyna klasy 1bTw skadzie: Aleksandra Chmiel, Natalia Kuch, Marta Szymborska Drugie miejsce zdobya druyna klasy 3bT, trzecie- ex aequo kl. 2aT i 3aT. Organizatorem konkursu jest Pani Bogumia Szostak.

Czy znasz patrona swojej szkoy  Czy znasz patrona swojej szkoy  Czy znasz patrona swojej szkoy