panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 18 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7504406

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Legrand Polska z Zbkowic lskich wspiera pracownie elektryczne NST Drukuj E-mail
Uczniowie pierwszych klas Noworudzkiej Szkoy Technicznej o specjalnoci Technik Elektryk pod opiek Ewy Lenarczyk oraz Romana Gaza, ju od wielu lat, w ramach wycieczek technicznych, odwiedzaj zakad produkcyjny z brany elektro-energetycznej Legrand Polska z Zbkowic lskich. Zakad ten specjalizuje si w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napicia, rozdzielnic, listew i kanaów elektroinstalacyjnych.

Legrand Polska z Zbkowic lskich wspiera pracownie elektryczne Noworudzkiej Szkoy Technicznej  Legrand Polska z Zbkowic lskich wspiera pracownie elektryczne Noworudzkiej Szkoy Technicznej  Legrand Polska z Zbkowic lskich wspiera pracownie elektryczne Noworudzkiej Szkoy Technicznej

W lutym 2019 roku firma Legrand przekazaa na rzecz szkoy makiety i gabloty pogldowe  z osprztem i aparatur prezentujce profil produkcyjny firmy. Zaproszono take modzie z NST do udziau w szkoleniach w dziaajcym ju od listopada 2018 nowoczesnym Centrum Szkoleniowym. Zakres szkole to:
  • systemy zarzdzania energi,
  • UPS , urzdzenia podtrzymujce napicie zasilania obiektów,
  • ukady samoczynnego zaczania rezerwowego zasilania,
  • inteligentne instalacje domowe w oparciu o elementy bezprzewodowej automatyki domowej.
Firma Legrand z Zbkowic jest czci midzynarodowego koncernu Grupy Legrand, eksperta w zakresie produktów i systemów instalacji elektrycznych oraz sieci informatycznych w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym i przemysowym. W ofercie handlowej Legrand Polska znajduj si produkty i systemy uznanych na caym wiecie marek, gwarantujc dostarczanie kompletnych rozwiza, od oferty produktowej poprzez know-how do serwisu.


Nowoci
Popularne