panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Warsztaty zawodoznawcze
Warsztaty zawodoznawcze Drukuj E-mail
  19 i 26  lutego w Noworudzkiej Szkole Technicznej w Nowej Rudzie odbyy si warsztaty  zawodoznawcze dla uczniów klas maturalnych oraz klas III ZSZ. Warsztaty prowadzi doradcy zawodowi z  Modzieowego Centrum Kariery OHP. Modzie  miaa okazj  pozna zapotrzebowanie na rynku pracy oraz rozwiza kilka ciekawych testów. Dowiedzieli si równie jak moe wyglda rozmowa kwalifikacyjna i jak przedstawi przyszemu pracodawcy swoje najwiksze atuty. Dzikujemy zaprzyjanionym ju Paniom z MCK OHP za ciekawe zajcia  i peen profesjonalizm.

Warsztaty  zawodoznawcze  Warsztaty  zawodoznawcze  Warsztaty  zawodoznawcze