panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

121 dni 0 godzin 5 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 14 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7337798

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Targi motoryzacyjne Drukuj E-mail
W dniu 29 marca 2019 r. uczniowie klas samochodowych wzili udzia w wycieczce dydaktyczne na Poznaski Motor Show odbywajce si cyklicznie na terenie Midzynarodowych targów poznaskich.  Jest to jedna z najwikszych wystaw tego typu w naszej czci europy. Wzio w niej udzia  170 wystawców,  którzy zaprezentowali ponad 1000 pojazdów rónego w tym 60 pojazdów premierowych, oraz pojazdy koncepcyjne. Uczniowie mogli przeledzi rozwój motoryzacji, obejrze kultowe pojazdy z ubiegego wieku, pojazdy które produkowane s obecnie oraz to co by moe bdzie gocio na naszych ulicach za kilka lat. Swoj reprezentacj miay pojazdy elektryczne i hybrydowe.

Targi motoryzacyjne  Targi motoryzacyjne  Targi motoryzacyjne

Wystawcy postarali si aby moliwe byo nie tylko ogldanie walorów zewntrznych lecz równie rozwiza technicznych ukadów napdowych ukrytych w pojedzie. Wystawiono du ilo motocykli, skuterów i quadów. Udzia w targach poszerzy horyzonty uczniów i upewni ich, e zawód który wybrali ma ogromn przyszo poniewa pojazdy nadal bd nam towarzyszy.
Nowoci
Popularne