panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym ¦l±sku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakończenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona główna arrow Wydarzenia arrow Pożegnanie absolwentów w NST
Pożegnanie absolwentów w NST Drukuj E-mail
26 kwietnia 2019 roku mury Noworudzkiej Szkoły Technicznej opu¶cili  tegoroczni absolwenci. Uroczysto¶ć ze względu na trwaj±cy strajk przebiegała w odmiennej niż zwykle formule. Pani Dyrektor Brygida G±sior pogratulowała absolwentom ukończenia szkoły oraz życzyła  sukcesów w dorosłym życiu. Następnie wręczyła nagrody szczególnie wyróżniaj±cym się w pracy Samorz±du Szkolnego, wolontariatu i szkolnym sportowcom. Dwaj najlepsi absolwenci otrzymali również z r±k Pana Henryka Skorupy, członka Zarz±du Stowarzyszenia Inżynierów i Mechaników Polskich (Odział w Wałbrzychu), nagrodę pieniężna w wysoko¶ci 1000 zł. Nagrodzeni to: Karol Linkiewicz (technik pojazdów samochodowych) i Kacper Chrobociński (technik elektryk). Dzięki współpracy NST ze Stowarzyszeniem Inżynierów i Mechaników Polskich taka nagroda od wielu lat fundowana jest przez stowarzyszenie.

Pożegnanie absolwentów w NST  Pożegnanie absolwentów w NST  Pożegnanie absolwentów w NST