panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Nabr elektroniczny do szk
Nabr elektroniczny do szk Drukuj E-mail
Od 13 maja 2019 roku rusza nabór elektroniczny do szkó. Strona do logowania dla ucznia: https://dolnoslaskie.edu.com.pl  Po wejciu na stron poka si dwie opcje, dla ucznia 8 klasy szkoy podstawowej i 3 klasy gimnazjum. Naley si zalogowa i dokadnie wypeni formularz, nastpnie wydrukowa i przynie do szkoy pierwszego wyboru. W przypadku jakichkolwiek pyta czy trudnoci zapraszamy do sekretariatu Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie, ul. Stara Droga 4 w godz. 7.30 - 15.30.