panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Dni otwarte
Dni otwarte Drukuj E-mail
Dni Otwarte to dobry czas na zaprezentowanie swoich atutów, a Zespó Szkó Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie ma ich niemao, o czym mogli si przekona gimnazjalici, którzy przybyli 31 marca na Dni Otwarte. Na goci odwiedzajcych nasz szko w tym dniu czekao wiele atrakcji.

Panorama auli


Gimnazjalici,  wraz ze swoimi opiekunami,  mieli okazj zobaczy wystpy wokalno -  muzyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoy. Zaprezentowali oni swoje, jak si okazao,  gboko skrywane talenty. Repertuar by rónorodny, od pokazów taca break dance , poprzez  wystpy a trzech zespoów wokalnych.

Taniec wspczesny - Karolina i Monika Taniec wspczesny - Karolina i Monika Taniec wspczesny - Karolina i Monika
Taniec wspczesny - Karolina i Monika Taniec wspczesny - Karolina i Monika Taniec wspczesny - Karolina i Monika
Taniec wspczesny - Karolina i Monika Taniec wspczesny - Karolina i Monika Taniec wspczesny - Karolina i Monika Taniec wspczesny - Karolina i Monika
Taniec wspóczesny - Karolina i Monika

NK2 - Pawe i Dawid Kope NK2 - Pawe i Dawid Kope
NK2 - Pawe i Dawid Kope NK2 - Pawe i Dawid Kope
"NK2" - Pawe i Daniel Kope

Chopaki z ssiedztwa Chopaki z ssiedztwa
Chopaki z ssiedztwa Chopaki z ssiedztwa Chopaki z ssiedztwa
Chopaki z ssiedztwa Chopaki z ssiedztwa Chopaki z ssiedztwa
"Chopaki z ssiedztwa" - Bartek Frydrych i Bartek Modelski

Redox - Dawid Turkiewicz
"REDOX" - Dawid Turkiewicz

Nasi gocie mieli okazj do zapoznania si z ofert edukacyjn  szkoy na dwa sposoby. Specjalnie dla nich zostay zorganizowane stoiska, na których uczniowie reklamowali poszczególne kierunki ksztacenia.  Oprócz tego przewidziano take prezentacj multimedialn, która przybliya zasady rekrutacji i atuty szkoy. Na sam koniec mona byo pozna szko od wewntrz, czyli w asycie uczniów uda si do pracowni komputerowych, sal dydaktycznych, zwiedzi bibliotek i sale gimnastyczn.

Stoisko Stoisko
Stoisko Stoisko
Stoisko Stoisko

Dni Otwarte okazay si nie tylko doskona okazj do tego by zapozna si z ofert szkoy ale take i sposobnoci do porozmawiania  z uczniami do niej  uczszczajcymi Zarówno nas uczniowie  jak nauczyciele, podzielili si swoim dowiadczeniem, odpowiedzieli  na pytania dotyczce naszej szkoy.
Dni otwarte
Mamy nadziej, e wielu odwiedzajcych nasz szko 31 marca ju od wrzenia stanie si jej uczniami.
oprac.Izabela Muller fot.Grzegorz uchowicz