panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow INTEGRACJA W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ
INTEGRACJA W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ Drukuj E-mail
Integracja zespou klasowego w jest spraw pierwszorzdn. Pierwszego dnia nauki wychowawca otrzymuje list osób, które szybko naley przeksztaci w jednolity twór, stanowicy spójn cao, jedn  „rodzin”. Wychodzc naprzeciw tej idei w Noworudzkiej Szkole Technicznej tradycj stao si organizowanie zaj integracyjnych dla uczniów klas pierwszych. Podczas tych zaj wychowawca i pedagog szkolny staraj si budowa pozytywne relacje rówienicze, uksztatowa klas jako grup, majc wiadomo wspólnoty zada oraz równych praw i obowizków osób do niej nalecych.

INTEGRACJA W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ  INTEGRACJA W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ  INTEGRACJA W NOWORUDZKIEJ SZKOLE TECHNICZNEJ

W trzecim tygodniu nauki wszystkie klasy pierwsze w asycie wychowawców oraz  pedagoga szkolnego Pani Marty Leniak wybray si na zajcia integracyjne poczone z ogniskiem i zwiedzaniem pobliskich terenów. Przepikne szlaki Wzgórz Wodzickich pokieroway ich w stron  Jawornika. Wspólny wysiek po zdobyciu szczytu, gry i zabawy integracyjne oraz ognisko stay si  doskona okazj do zespolenia uczniów, wychowawców i pedagoga we wszystkich klasach pierwszych, których w tym roku jest zdecydowanie wicej. Miejmy nadziej, e reszta roku szkolnego upynie pierwszakom równie przyjemnie jak wspólne zajcia integracyjne.