panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

209 dni 22 godzin 24 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Konkurs Filmowy
Konkurs Filmowy Drukuj E-mail
Prosimy o gosowanie na jeden z filmów wykonanych przez uczniów Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Konkursie Filmowym w ramach Kampanii edukacyjnej „Unikalne pikno rodowiska naturalnego Gór Sowich”. Nasi uczniowie tj. Bartomiej Bednarczyk i Marcel Hula (obydwaj uczszczajcy do klasy 2a technikum informatycznego) pod kierunkiem p. Daniela Jaboskiego przygotowali dwa filmy, które rywalizuj obecnie o pierwsze i drugie miejsce w konkursie (nagrody rzeczowe o wartoci odpowiednio 1900z i 600z). Poza tym za inne wykonane montae filmowe uczniowie tj. Marta Szymborska, Tomasz Dybich, Przemysaw Dziedzina, Jakub Kukuryk, Dawid Jarmoowicz, Gabriel Kucharski, Micha Traskowski, Wojciech Baejczyk i Kamil Celuch otrzymali 5 wyrónie (bd to nagrody rzeczowe o wartoci 400z). Gosowanie trwa do 25.10 i odbywa si na platformie Facebook (strona „Unikalne pikno rodowiska naturalnego Gór Sowich”). O zwycistwie decyduje liczba „lajków”. Zachcamy do obejrzenia filmów, udziau w gosowaniu i promowaniu twórczoci artystycznej uczniów.

Konkurs  Konkurs