panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

27 dni 9 godzin 31 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 17 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7457970

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Wygrana Noworudzkiej Szkoy Technicznej w konkursie #OSE WYZWANIE". Drukuj E-mail
NST do przystpia do Konkursu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej „#OSE Wyzwanie”. Organizatorem konkursu jest Naukowa i Akademicka Sie Edukacyjna i stanowi on jeden z elementów projektu Ministerstwa Cyfryzacji. Wród laureatów z caej polski znalazo si Technikum im. Stanisawa Staszica w Nowej Rudzie, które jest jednym z zespoów w Noworudzkiej Szkole Technicznej. W nagrod szkoa otrzymaa pracowni mobilna skadajca si z 16 laptopów umieszczonych w przenonej szafie z punktem dostpu do Internetu. Drugim elementem projektu s Legitymacje, które ju od padziernika uczniowie NST mog bd posiada na swoich smartfonach.

#OSE WYZWANIE  #OSE WYZWANIE  #OSE WYZWANIE


Nowoci
Popularne