panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

209 dni 23 godzin 5 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 14 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7674109

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
DZIE EDUKACJI Drukuj E-mail
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Noworudzkiej Szkole Technicznej w Nowej Rudzie odby si uroczysty  apel,  podczas którego zaprezentoway si klasy pierwsze. W roku szkolnym 2019/2020 w klasach pierwszych utworzona 3 oddziay po gimnazjum (2 technika i 1 branow   szko pierwszego stopnia) i 3 odziay po szkole podstawowej (2 technika i 1 branow szko pierwszego stopnia). Podczas uroczystoci wrczono te statuetki najlepszym sportowcom Kamilowi Kuczajowi i Jakubowi Serafinowi, którzy odnosz sukcesy a skali powiatu, województwa i kraju. Apel by tez okazj do wrczenia Certyfikatów  uczniom, którzy w czerwcu odbywali praktyki, w ramach programu Erasmus, we Woszech i w Gracji. Bya to te doskonaa okazji, aby podzikowa Pani Bogumile Szostak za wieloletni opiek nad Samorzdem Szkolnym. Obecnie opiekunem samorzdu jest Pani Marta Leniak.

DZIE EDUKACJI  DZIE EDUKACJI  DZIE EDUKACJI
Nowoci
Popularne