panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow DZIE EDUKACJI
DZIE EDUKACJI Drukuj E-mail
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Noworudzkiej Szkole Technicznej w Nowej Rudzie odby si uroczysty  apel,  podczas którego zaprezentoway si klasy pierwsze. W roku szkolnym 2019/2020 w klasach pierwszych utworzona 3 oddziay po gimnazjum (2 technika i 1 branow   szko pierwszego stopnia) i 3 odziay po szkole podstawowej (2 technika i 1 branow szko pierwszego stopnia). Podczas uroczystoci wrczono te statuetki najlepszym sportowcom Kamilowi Kuczajowi i Jakubowi Serafinowi, którzy odnosz sukcesy a skali powiatu, województwa i kraju. Apel by tez okazj do wrczenia Certyfikatów  uczniom, którzy w czerwcu odbywali praktyki, w ramach programu Erasmus, we Woszech i w Gracji. Bya to te doskonaa okazji, aby podzikowa Pani Bogumile Szostak za wieloletni opiek nad Samorzdem Szkolnym. Obecnie opiekunem samorzdu jest Pani Marta Leniak.

DZIE EDUKACJI  DZIE EDUKACJI  DZIE EDUKACJI