panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Uczniowie z NST zdominowali konkurs
Uczniowie z NST zdominowali konkurs Drukuj E-mail
Bardzo owocnie rzpocz si rok szkolny dla uczniów Noworudzkiej Szkoy Technicznej. W Konkursie Filmowym zorganizowanym w ramach Kampanii edukacyjnej „Unikalne pikno rodowiska naturalnego Gór Sowich”, którego organizatorem jest Dwignia Handlu Sp. z o.o. z siedzib w Krakowie, zdobyli wszystkie nagrody filmowe. Uczniowie NST pod opiek p. Daniela Jaboskiego zajli miejsca: I, II oraz 5 wyrónie i byy to wszystkie nagrody jakie przyznano w ww. konkursie. W gosowaniu internautów, które miao miejsce przed tygodniem ostatecznie zwyciy film Marcela Huli przed filmem wykonanym przez Bartomieja Bednarczyka. Za zajcie I miejsca Marcel otrzyma drona o wartoci 1900z, a Bartek za miejsce II - tablet. Wyrónienia otrzymali: Marta Szymborska, Baejczyk Wojciech, Celuch Kamil, Tomasz Dybich, Przemysaw Dziedzina, Jakub Kukuryk, Dawid Jarmoowicz, Gabriel Kucharski i Micha Traskowski.

Gala wrczenia nagród w Dzieroniowie:

Uczniowie z NST zdominowali konkurs  Uczniowie z NST zdominowali konkurs  Uczniowie z NST zdominowali konkurs

Zrealizowane projekty filmowe prezentujce pikne widoki, faun i flor Gór Sowich s wizytówk naszego regionu. Filmy mona obejrze na stronie internetowej https://www.wgorysowie.pl/ lub na stronie szkoy http://www.nst.nowaruda.pl.