panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

19 dni 9 godzin 3 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 16 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7470174

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
MOGI PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA Drukuj E-mail
Noworudzka Szkoa Techniczna w Nowej Rudzie po raz kolejny wzia udzia w akcji „Mogi Pradziada Ocal od Zapomnienia". Uczniowie i nauczyciele zbierali znicze oraz kwestowali na terenie szkoy oraz noworudzkich cmentarzy. Zebralimy ponad 90 zniczy w biao-czerwonych barwach, które zapon na polskich grobach na Ukrainie oraz pieniki, które zostay przekazane na konto Fundacji Studio Wschód. Skadamy serdeczne podzikowania  uczniom, rodzicom oraz tym wszystkich którzy wspierali nasz akcj.

MOGI PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA  MOGI PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA
Nowoci
Popularne