panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 17 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7548842

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
WYCIECZKA DO HOTELU JEDLINKA Drukuj E-mail
29 padziernika 2019 roku klasy  technik hotelarstwa 3bT4 oraz 1bT5 pod opiek Pani Marty Augustynowskiej i  Jolanty Chuchli wybray si na wycieczk zawodoznawcz do hotelu Jedlinka w Jedlinie-Zdrój. Przepikny obiekt znajduje si przy ul. Zamkowej 2, i ju na sam widok wzbudza nasze zaciekawienie. Hotel Jedlinka pooony jest na terenie malowniczej Jedliny-Zdrój, pomidzy pasmem Gór Wabrzyskich i Gór Sowich. Hotel Jedlinka to hotel trzygwiazdkowy, który dysponuje 25 pokojami dwuosobowymi z azienkami. Do hotelu naley równie Browar, gdzie mona skosztowa lokalnego np. pszenicznego piwa. Obiekt posiada  równie  pokoje 4 i 5 osobowe w Hostelu.  
Zostalimy powitani przez bardzo sympatyczny i rzetelnie przygotowany do pracy personel hotelu. Przewodnik w tym dniu - tylko dla nas - opowiada ca histori i oprowadzi nas po kadym zakamarku w obiekcie.

WYCIECZKA DO HOTELU JEDLINKA  WYCIECZKA DO HOTELU JEDLINKA  WYCIECZKA DO HOTELU JEDLINKA

Jako pierwszy zobaczylimy browar, w którym dowiedzielimy si o tym jak si way piwo? Z czego jest zrobione? Nastpnie przeszlimy na pitro do hostelu, gdzie Pani manager pokazaa pokoje i kuchnie ogólnodostpn. Zobaczylimy równie pokoje hotelowe, restauracj, sal konferencyjn, dwie sale balowe  oraz gabinet  SPA. Niektórzy z uczestników wycieczki próbowali na wasnej skórze, jak temperatur osiga woda w wannie SPA.
Podsumowujc ca wycieczk jestemy bardzo zadowoleni, poniewa poznalimy histori caego zamku i zobaczylimy, jak pracuje si na danych stanowiskach w hotelu tej kategorii. Ju w niedalekiej przyszoci planujemy nastpny wyjazd.
Agata Jandzio
Patrycja Winiewska
Nowoci
Popularne