panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach
Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach Drukuj E-mail
Kolejny raz druyna NST w Nowej Rudzie w skadzie: Bogusz Borysieka, Kamil Bytner, Kacper Ksicki, Piotr Kumiski wzia udzia w III edycji Konkursu Wiedzy o Polsce i Czechach. Podczas wydarzenia modzie z obu krajów rywalizowaa ze sob sprawdzajc swoj wiedz o historii, kulturze i yciu w dwóch ssiednich narodów. III Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach odby si 2 grudnia 2019 roku w Centrum Turystyczno-Sportowym w Nowej Rudzie. Uczestnicy z Polski i Czech rywalizowali w 4-osobowych grupach szkolnych w dwóch kategoriach wiekowych: do 16 i powyej 16 roku ycia. Gównym organizatorem jest Stowarzyszenie Komitet Obywatelski Ziemi Kodzkiej. Patronat merytoryczny nad wydarzeniem sprawuje Stowarzyszenie Solidarno Polsko-Czesko-Sowacka oraz Polsko-Czeskie Towarzystwo Naukowe. Patronat honorowy objli m.in.: Arkadiusz Ignasiak – Konsul Honorowy Republiki Czeskiej we Wrocawiu.

Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach  Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach  Konkurs Wiedzy o Polsce i Czechach