panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow 1 GRUDNIA WIATOWY DZIE WALKI Z AIDS
1 GRUDNIA WIATOWY DZIE WALKI Z AIDS Drukuj E-mail
wiatowy Dzie AIDS lub wiatowy Dzie Walki z AIDS – wito obchodzone corocznie 1 grudnia z inicjatywy wiatowej Organizacji Zdrowia od 1988 roku. Zgromadzenie Ogólne ONZ wyrazio swoj trosk w zwizku ze skal pandemii, podkrelajc znaczenie obchodów tego dnia w swojej rezolucji 43/15 z 1988 roku. Uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej jak co roku solidaryzuj si z chorymi na AIDS, obchodzc ten dzie w sposób szczególny. Zorganizowano wystaw plakatów powicon tematyce AIDS/ HIV, wychowawcy przeprowadzili lekcje wychowawcze, rozdano ulotki profilaktyczne.

1 GRUDNIA WIATOWY DZIE WALKI Z AIDS  1 GRUDNIA WIATOWY DZIE WALKI Z AIDS  1 GRUDNIA WIATOWY DZIE WALKI Z AIDS