panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Wydarzenia arrow Projekt Otwarta Firma w NST
Projekt Otwarta Firma w NST Drukuj E-mail
W Noworudzkiej Szkole Technicznej w dniach 19-22 listopada 2019 r. odbyy si warsztaty z projektu „Otwarta firma czyli Biznes przy tablicy –wiatowy Tydzie Przedsibiorczoci”. Spotkania z pracodawcami dotyczyy specyfiki pracy w zakadzie produkcyjnym, relacji pracownik - pracodawca oraz planowania kariery zawodowej. Uczniowie klas pierwszych i drugich mieli okazj na bezporedni kontakt z przedstawicielami rynku pracy z KMT Tumaczów, Medical Sensus Polanica Zdrój oraz Bank PKO BP S.A. oddzia Nowa Ruda. Podsumowaniem ciekawych prezentacji przedstawionych przez prowadzcych warszaty byy konkursy z nagrodami dla uczniów. Spotkania przebiegy w bardzo pozytywnej atmosferze, zainteresowani uczniowie ju wybieraj si na praktyki zawodowe.

Projekt Otwarta Firma w NST  Projekt Otwarta Firma w NST  Projekt Otwarta Firma w NST