panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

209 dni 22 godzin 28 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 12 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7674135

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
WIELKA RADO - MAY GEST Drukuj E-mail
Mio mi poinformowa Pastwa, e dziewitnasta edycja akcji mikoajkowej pod hasem „Wielka Rado -May Gest”, zakoczya si kolejnym sukcesem. Nauczyciele, rodzice i modzie Noworudzkiej Szkoy Technicznej, wykazali wielkie zaangaowanie przynoszc pluszaki, ksiki, bajki, zabawki, sodycze… Pomimo tego, i niegu w tym roku nie byo, zaprzg w. Mikoaja zawita wraz ze sw wit 06.12.2019r. do Miejskiego Przedszkola nr1 w Nowej Rudzie ,aby na zabawie mikoajkowej podarowa dzieciom prezenty. Pozostae dary dobrego serca trafiy na stan wietlicy rodowiskowej „Kolorowy wiat” w Nowej Rudzie oraz do Miejskiego Zespou Szkó nr1 w Nowej Rudzie.

WIELKA RADO -MAY GEST  WIELKA RADO -MAY GEST  WIELKA RADO -MAY GEST

Pragn w imieniu dzieci i swoim podzikowa wszystkim, którzy czynnie uczestniczyli w akcji. Szczególnie gorce podzikowania kieruj do modziey NST w skadzie: Agata Jadzio, Angelika Muller, Patrycja Winiewska, Agnieszka Zwolenik i Szymon Grabicki. Dziki Wam akcje s udane, a dzieci rozemiane. DOBRO DAWANA INNYM -ZAWSZE DO NAS POWRACA.

Organizator akcji:
Mirosawa Kossak
Rafa Polak

Nowoci
Popularne