panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

209 dni 14 godzin 16 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 8 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7674406

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Dzie z Prawem na Uniwersytecie SWPS Drukuj E-mail
Dnia 5.12.2019r. uczniowie Noworudzkiej Szkoy Technicznej w Nowej Rudzie wyjechali na wycieczk na Uniwersytet SWPS we Wrocawiu. Odbyy si tam warsztaty na temat Fake News. Dowiedzielimy si tam, jak pozna i nie da si oszuka. Warsztaty prowadzi Tomasz Delikat . By te wykad o nie susznym skazaniu w praktyce wymiaru niesprawiedliwoci. Wykad ten prowadzia Dr. Anna Malicka Ochtera. Dr. Anna mówia o ludziach niewinnie skazanych za czyny, których nie zrobili .Uwaamy, e warto jedzi na takie warsztaty, poniewa pomagaj radzi sobie z problemami dzisiejszych czasów.

Dzie z Prawem na Uniwersytecie SWPS  Dzie z Prawem na Uniwersytecie SWPS  Dzie z Prawem na Uniwersytecie SWPS

Cel zosta osignity - Dzie z Prawem to wspaniaa okazja, eby zrozumie i dowiadczy jak w wielu aspektach ycia pomaga nam prawo. Program zosta tak przygotowany aby skorzystali zarówno uczniowie, którzy rozwaaj swój rozwój w zawodzie prawnika, jak równie ma za zadnie uwraliwi uczniów na wzywania wspóczesnego wiata. Program odpowiada na potrzeby uczniów XXI wieku.
Nowoci
Popularne