panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

273 dni 13 godzin 44 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 9 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7600141

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Mobilna mLegitymacja szkolna w NST Drukuj E-mail
Zniki na bilety kolejowe, do kina, teatru, taszy wstp na basen i do muzeum – legitymacj trzeba mie. Nie w domu, a przy sobie. I z tym czsto jest problem. Oszczdcie sobie stresu. Jest telefon – jest mLegitymacja. mLegitymacja to legitymacja szkolna w telefonie. Jest bezpiecznym, nowoczesnym i bezpatnym narzdziem, które zapewne  spodoba si uczniom i rodzicom. Dziki umowie podpisanej z Ministerstwem Cyfryzacji w Noworudzkiej Szkole Technicznej, jako jedni z pierwszych uruchomilimy wydawanie mLegitymacji dla uczniów naszej Szkoy. Wydawanie mLegitymacji rozpoczynamy od klas pierwszych. Posiadajc mLegitymacj moesz zapomnie o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To legitymacja szkolna, ale wywietlana na ekranie Twojego telefonu. Uczniowie mog korzysta z mLegitymacji w tych samych sytuacjach, w których obecnie korzystaj z „tradycyjnych" dokumentów.

Mobilna mLegitymacja szkolna w NST

Pokazujc mLegitymacj, potwierdzisz, e jeste uczniem danej szkoy, skorzystasz z ulg i zwolnie. Uruchamia si go, uywajc kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoy. Aby je uruchomi uczniowie musz mie telefon z systemem operacyjnym Android w wersji co najmniej 6.0 oraz  iOS 10.3 lub nowsza Ministerstwo zaznacza take, e mLegitymacja jest bezpatna, nowoczesna i bezpieczna. Trudno j podrobi, ma zabezpieczenia, które umoliwiaj wizualn weryfikacj - hologram, animowan flag. Legitymacja w wersji cyfrowej ma take umocowanie prawne - to rozporzdzenie Ministra Edukacji Narodowej w sprawie wiadectw, dyplomów pastwowych i innych druków szkolnych.
Nowoci
Popularne