panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Sport arrow Sukces pikarek NST
Sukces pikarek NST Drukuj E-mail
W dniu 04.02.2020 reprezentacja Noworudzkiej Szkoy Technicznej w skadzie Drelich Alicja, Wójcik Katarzyna, Faron Aleksandra, Faron Kornelia, Gb Laura, Osiska Laura, Sawicka Natalia zdobya Wicemistrzostwo Powiatu w halow pik non dziewczt. W turnieju, do którego zakwalifikowaa sie druyna NST brao udzia sze najlepszych szkó, które wywalczyy awans w zawodach rejonowych. Po wyjciu z grupy dziewczyny z NST w pófinale pokonay faworyta LO "Chrobry" Kodzko 2:1. Fina zawodów by noworudzki: LO Nowa Ruda vs NST. Obie druyny awansoway na fina strefy Wabrzyskiej.

Sukces pikarek NST  Sukces pikarek NST  Sukces pikarek NST