panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

27 dni 9 godzin 41 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 31 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7457962

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Informacja dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej Drukuj E-mail
Uprzejmie informuj, e Centralna Komisja Egzaminacyjna oraz okrgowe komisje egzaminacyjne udostpni materiay do przeprowadzenia próbnego egzaminu maturalnego w Formule 2015. Zainteresowane szkoy bd mogy przeprowadzi prób od 2 do 8 kwietnia br. Materiay obejm zarówno arkusze w wersji standardowej, jak i te dostosowane do potrzeb uczniów z niepenosprawnociami. Wszystkie materiay, w tym nagrania w formacie mp3 do zada na rozumienie ze suchu w arkuszach z jzyków obcych nowoytnych, pliki z danymi do zada z informatyki oraz zapisy nutowe i fragmenty nagra do zada z historii muzyki, zostan zamieszczone na stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (www.cke.gov.pl) oraz na stronach internetowych okrgowych komisji egzaminacyjnych w poniszych terminach:

Nowoci
Popularne