panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

27 dni 9 godzin 11 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 118 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7458093

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Akcja onkile Drukuj E-mail
W tym roku, z powodu stanu zagroenia epidemicznego w Polsce, akcja ,,onkile” zostaa cakowicie przeniesiona do przestrzeni wirtualnej. Cho nie moglimy wykona papierowych onkili w szkole, udao nam si uczci 77. rocznic powstania w getcie warszawskim wirtualnie. Akcji onkile od pocztku towarzyszy haso "czy nas pami" – i w tym roku pami poczya nas. Doczylimy do wirtualnej sieci pamici, 19 kwietnia przypilimy wirtualny onkil poprzez naoenie rocznicowej nakadki na portalu Facebook. 19 kwietnia uczniowie wykonywali w warunkach domowych onkile i publikowali je w swoich mediach spoecznociowych. Uczestniczyli w zajciach edukacyjnych -online przygotowanych przez Muzeum POLIN: w czytaniu przez Andrzeja Seweryna fragmentów ,,Zdy przed Panem Bogiem” H. Krall, wirtualnym spacerze po wystawie oraz projekcji   filmu "Nie byo adnej nadziei".

Akcja onkile  Akcja onkile  Akcja onkile
Nowoci
Popularne