panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

0 dni 0 godzin 0 minut

Google Ads

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna arrow Konkursy arrow Informatycy Noworudzkiej Szkoy Technicznej w czowce Polski poudniowo-zachodniej.
Informatycy Noworudzkiej Szkoy Technicznej w czowce Polski poudniowo-zachodniej. Drukuj E-mail
Po raz kolejny moemy by dumni z uczniów technikum informatycznego Noworudzkiej Szkoy Technicznej. Tym razem podczas Konkursu programistycznego w ramach Ogólnopolskiego Projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego zakwalifikowali si do drugiej rundy, plasujc si w cisej czoówce szeciu druyn Dolnego lska i województw ociennych. Druyna w skadzie: Dawid Popawski i Szymon Zaborowski woyli duo pracy w rozwizywanie zada z zakresu programowania w jzyku C++ i Python. Dawid i Szymon  pod opiek nauczyciela Daniela Jaboskiego wraz z grup  pozostaych 11 kolegów przygotowywali si do konkursu od padziernika w ramach dodatkowych zaj pozalekcyjnych realizowanych w szkole, a obecnie wykorzystujc metod nauczania zdalnego. Jak wida nauka si opaca, gdy oprócz indywidualnych sukcesów, w ramach grantu w szkole jest moliwo  rozwijania zainteresowa informatycznych podczas zaj koa informatycznego z wykorzystaniem zestawu robotów mobilnych.

Centrum Mistrzostwa Informatycznego  Centrum Mistrzostwa Informatycznego  Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Trzymamy kciuki za nasz Team w drugim i ostatnim etapie zawodów, których organizatorem jest Politechnika ódzka wraz z Akademi Górniczo-Hutnicz w Krakowie, Politechnik Gdask, Politechnik Warszawsk i najblisz naszemu sercu Politechnik Wrocawsk. Powodzenia!