panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

209 dni 14 godzin 15 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 9 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7674407

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Przywrcenie zaj praktycznych dla BSIS Drukuj E-mail
Informujemy, e od 29 czerwca br. przywrócone zostan zajcia praktyczne u pracodawców dla wszystkich uczniów branowej szkoy I stopnia bdcych modocianymi pracownikami.

Oznacza to, e uczniowie bdcy modocianymi pracownikami maj obowizek od najbliszego poniedziaku, tj. od 29 czerwca br., realizowa przygotowanie zawodowe u pracodawcy zgodnie z przepisami prawa pracy, przy zachowaniu bezpiecznych i higienicznych warunków pracy, a take rygoru sanitarnego wymaganego od zakadów pracy w zwizku z wystpieniem stanu epidemii.

Przypominamy jednoczenie, e podobnie jak w latach ubiegych uczniowi bdcemu modocianym pracownikiem w okresie ferii szkolnych przysuguje urlop wypoczynkowy oraz urlop bezpatny, zgodnie z przepisami Kodeksu pracy.

Nowoci
Popularne