panorama szkoły
NST  Nowa Ruda - logo szkoły
Biuletyn Iformacji Publicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Rudzie

Modernizacja ksztacenia zawodowego na Dolnym lsku II

PWSZ w Nysie

Advertisement

Noworudzianin

Advertisement

ZPAS Group

Advertisement

Zakoczenie roku za:

149 dni 10 godzin 46 minut

Google Ads

Sonda

Jakim kierunkiem z naszej oferty jeste najbardziej zainteresowany(a)?
  

Gocimy

Aktualnie jest 12 goci online

Statystyka

odwiedzajcych: 7742035

Nagwki RSS

Zdrojowisko, poligraficzna, górnicza: Noworudzka Szkoła Techniczna
Strona gwna
Program stypendialny ART GrECo Drukuj E-mail
UWAGA: Termin zgosze przeduony do 31.10.2020 r.!

Program stypendialny ART GrECo – Aktywny Rozwój Talentów GrECo to inicjatywa GrECo Foundation i GrECo Polska, majca na celu wspieranie rozwoju modych talentów. O stypendia w wysokoci 3.500 z na realizacj swoich pasji i zainteresowa mog ubiega si utalentowani uczniowie szkó podstawowych (od VI klasy) i ponadpodstawowych z miejscowoci liczcych do 30.000 mieszkaców na terenie województw mazowieckiego, dolnolskiego, lskiego lub pomorskiego (czyli tam, gdzie GrECo Polska ma swoje oddziay).

Jak wzi udzia w programie ART GrECo?

  1. Zapoznaj si ze szczegóowym harmonogramem programu ART GrECo (Plik do pobrania)
  2. Napisz esej na temat „Jak chciabym zmieni nasz wiat, eby uczyni go lepszym dla wszystkich”
  3. Przygotuj plan stypendialny - wzór znajdziesz w sekcji „Materiay dodatkowe”
  4. Popro nauczyciela o napisanie listu rekomendacyjnego (list musi by podpisany take przez dyrektora Twojej szkoy lub inn osob upowanion do reprezentowania szkoy albo np. przez Twojego nauczyciela, opiekuna sportowego lub artystycznego)
  5. Przygotuj kopie dokumentów powiadczajcych Twoje osignicia (przeczytaj o nich w Regulaminie)
  6. Wypenij formularz zgoszeniowy (Plik do pobrania)
  7. Wylij zgoszenie (formularz ze wszystkimi niezbdnymi zacznikami) poczt na adres GrECo Polska Sp. z o.o. (ul. Prosta 70, 00-838 Warszawa) - masz czas do 31.10.2020 r. (Tutaj znajdziesz Instrukcj postpowania z wnioskiem)
Nowoci
Popularne